Kurs obsługi wózka widłowego

Uzyskaj dodatkowe uprawnienia! Daj sobie szansę na lepszą pracę!

ZAPRASZAMY NA KURS OPERATORA WÓZKÓW Widłowych

szkolenia-wozek-widlowy

Kursy odbywają się na bieżąco. Zapisy w każdej chwili. Zajęcia dopasowane do każdego uczestnika indywidualnie.

Koszt całego szkolenia z egzaminem i wydaniem wszystkich dokumentów wynosi 500 zł.

W cenę szkolenia wchodzi praktyczna nauka jazdy wózkiem widłowym, instruktaż bezpiecznej wymiany butli w wózkach wyposażonych w instalację gazową oraz zajęcia teoretyczne z zakresu BHP, typów wózków, obsługi oraz eksploatacji wózka.

W czasie trwania szkolenia kursanci odbywają szkolenia z dyplomowanymi instruktorami nauki jazdy. Szkolenie zakończone zostanie egzaminem z części teoretycznej (test) jak i praktycznej.

Szkolimy na wszystkie rodzaje wózków, włącznie z wymianą butli.

Kurs kończy się zdobyciem uprawnień które wydajemy oprócz języka polskiego, także w kilku innych językach (angielski, niemiecki, francuski, włoski).

Organizujemy kursy indywidualne oraz kursy dla grup. Posiadamy własne wózki, lecz jest również możliwość aby instruktor przyjechał do Państwa  firmy i przeprowadził kurs na Państwa wózkach.

 

Godziny i terminy jazdy dostosowujemy indywidualnie do klienta. Nawet jeśli pracujesz w systemie 4 zmianowym dostosujemy się do Twojego rytmu pracy.Na spotkania można umawiać się od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-19:00 ,  w soboty od 9:00 do 14:00