Szkolenia zawodowe księgowość

Kurs księgowości przygotowuje Państwa nie tylko do ogólnego zaznajomienia się z terminologią księgową. Jest skonstruowany tak, aby w jego trakcie można było posiąść wiedzę praktyczną. Pragniemy nauczyć Państwa poruszać się po programie Symfonia  Finanse i Księgowość Premium oraz Środki Trwałe Premium.  Warsztaty praktyczne obejmują więc prawdziwe „zdarzenia i sytuacje” księgowe, z którymi można zapoznać się na własnym stanowisku komputerowym.

 

Do kogo adresowany jest ten kurs?

 

Nauka księgowości na naszym kursie adresowana jest do osób, które nie miały styczności z pracą w księgowości, a wiążą z nią swój dalszy rozwój zawodowy lub pracują w innych działach i chcą pogłębić i uaktualnić swoją wiedzę. Cechą charakterystyczną szkolenia odróżniającą go od innych oferowanych na rynku jest jego indywidualny charakter, przejawiający się w organizacji i czasie, który umożliwia nabycie solidnych podstaw, które pozwolą na podjęcie pracy w księgowości bez konieczności dodatkowego pogłębiania zagadnień z tego zakresu.

 

Głównym tematem kursu jest prowadzenie pełnej księgowości dlatego uczymy na zajęciach samodzielnej pracy opartej na jak największej ilości ćwiczeń dotyczących księgowań, rachunkowości, ewidencjonowania, podatków, bilansowania i pracy na Symfonii. Uczymy wszystkich niezbędnych zagadnień jakie powinien znać i wykonywać każdy księgowy.